Zawitaj do pizzerii Klitka u Witka lub zamów pyszne jedzenie z dowozem!

Pizza przygotowana przez doświadczonego kucharza, zgodnie z tradycyjną recepturą przekazywaną z pokolenia na pokolenie, smakuje rewelacyjnie. W Klitce u Witka można najeść się do syta wybornymi pizzami, zapiekankami i tostami własnej produkcji. Starannie dobrane, świeże i wysokiej jakości składniki są gwarancja dań odznaczających się unikalnymi walorami smakowymi i zapachowymi. Zachwycają klientów od wielu już lat.

Pora zjeść coś naprawdę smacznego – Pizzeria Gorlice Klitka u Witka zaprasza

W Klitce u Witka każdego dnia czekają znakomite specjały przygotowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić pieniądze na zakupie pizzy, to warto skorzystać z sobotniej promocji. Wystarczy kupić dwie dowolne pizze w rozmiarze 30, aby zapłacić zaledwie 44 złote. Na tym jednak nie koniec promocji, bo przez siedem w dni w tygodniu można skorzystać z rabatu -20% na każde pierwsze zamówienie złożone online. Możliwe jest nawet zarezerwowanie stolika przez Internet, dzięki czemu nie będzie trzeba czekać nawet minuty na swoją kolej. Zapiekanki Gorlice dostępne są w tak wielu wariantach smakowych, że nigdy się nie znudzą. Serwowane są w wersji zarówno mięsnej, jak i wegetariańskiej. Dodatki mogą być różne, ale jedno pozostaje niezmienne – chrupiąca bagietka. Możliwe jest nawet wybranie pięciu dowolnych składników, z których powstanie pyszna zapiekanka zgodnie z osobistymi preferencjami.

Jeszcze większy wybór dotyczy pizzy, możliwe jest również zamówienie sałatki na bogato ze starannie dobranymi składnikami. Pysznymi daniami można raczyć się w swoim domowym zaciszu, wystarczy złożyć zamówienie, a zostanie dostarczone w ciągu kilkudziesięciu minut pod wskazany adres. Jest to ogromna wygoda i oszczędność czasu. Będzie to świetna opcja po powrocie z pracy, treningu czy szkoły. Jedzenie na dowóz to idealne rozwiązanie, gdy pojawią się niespodziewani goście lub po prostu chce się sprawić przyjemność domownikom, zorganizować domówkę lub odpocząć od codziennych obowiązków. W Klitce u Witka można liczyć na jakość i szybkość obsługi, zamówienie dotrze do klienta w idealnym stanie, ciepłe i niezwykle aromatyczne. Wszystko to bez wychodzenia z domu, nie może być bardziej komfortowo.