Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Pizza pyszna polecam ;)

Agnieszka

Cieszymy się, że smakowało! Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy do dalszego zapoznawania się z naszymi smakami. Gwarantujemy, że każda pizza zapewnia inne doznania:)
~ Zespół Pizzeria Klitka u Witka

Rewelacja

MARCIN

Cieszymy się, że smakowało;-) Polecamy się na przyszłosć!
~ Zespół Pizzeria Klitka u Witka

Polecam najlepsza pizza w Sączu

Paweł

No ba! :-) Dziekujemy za miłę słowa. Cieszymy się, że smakowało!
~ Zespół Pizzeria Klitka u Witka

Zamówiłem pizzę na grubym cieście, dostałem na cienkim, lekko podmokłą przez wkładanie folii pod pizzę która skrapla wodę. Plus za to ze przez brak zamówionego napoju restauracja dodała w sumie trzy napoje na swoj koszt

Piotr

Dzień dobry, co do grubego ciasta musiało się coś obsłudze niedopaczac;-) przepraszamy najmocniej, z uwagii na ostatni dzień dużej promocji, którą mieliśmy mogło się pomieszać. Co zaś do foli, folia musi być, musi Pan uwierzyć nam na słowo;-)mamy nadzieję że następnym razem będzie tak jak Pan sobie wymarzy:) Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!
~ Zespół Pizzeria Klitka u Witka

Super szybka obsluga😀i przepyszna pizza 🙂

Magdalena

Cieszymy się, że smakowało! Zapraszamy do dalszych degustacji, całe menu jest fenomenalne;-) Pozdrawiamy i do zobaczenia!
~ Zespół Pizzeria Klitka u Witka

Od lat byłem smakoszem pizzy z KLITKI U WITKA ale ostatnie zamówienie poniżej jakiejkolwiek krytyki ,pizza zimna sos rzadki a ciasto gumowate jakby niedopieczone bo pozostawał posmak mąki .

PAWEŁ

Przykro to czytać Panie Pawle. No ale każdemu na przestrzeni lat może się coś przydarzyć. Prosimy się nie zniechęcać, następnym razem będzie już dobrze:)
~ Zespół Pizzeria Klitka u Witka